Anime Launcher

Indeholder annoncerKøb i apps
13,7 t anmeldelser
Indholdsklassificering
Alle
500 t+
Downloads
Indholdsklassificering
Alle
Køb i appen
Få flere oplysninger
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot

Om denne app

Anime Launcher er en cool launcher med anime-tegneseriemodeller og dejlige sprites indbygget. Du kan interagere med disse smukke, sjove og dejlige modeller og sprites. Du kan zoome ind/ud eller trykke på anime-tegneseriemodellerne for at interagere med dem. Du kan trykke eller trække i sprites for at nyde animationen. De bliver hos dig, når du bruger telefonen, uanset om du er glad eller ensom.👍

Anime Launcher har også mange temaer, ikonpakker, skrivebordseffekter, og det siger sig selv, at Anime Launcher har mange funktioner, som mange traditionelle launchere har.👍

🔥 Anime Launchers hovedfunktioner:
* Anime Launcher inkluderer mange modeller og sprites, du kan interagere med modeller og sprites, ændre modellernes indstillinger
* Anime Launcher har fede live-effekter på skrivebordet, fingereffekter og kanteffekter
* Anime Launcher har mange perfekte, fede temaer
* Anime Launcher understøtter mange ikonpakker
* Tilpas næsten alt i Anime Launcher
* Mange smukke baggrunde, anime-baggrunde, forskellige typer
* Juster skrivebordsgitterstørrelse, ikonstørrelse og etiketfarve
* Du kan ændre ikonform i Anime Launcher
* Du kan skjule apps i Anime Launcher
* Anime Launcher understøtter redigering af ikoner
* Anime Launcher understøtter bevægelser, tryk, zoom ind/ud, to-fingerbevægelser...
* Anime Launcher understøtter 3 skuffestile: lodret, vandret, lodret med kategori
* Notifikationsbadges til skrivebordsikon
* Lås Anime Launcher-skrivebordet
* Baggrundsindstillinger for skuffen
* Mappestilindstillinger
* Scrollbar mappe i Anime Launcher-skrivebordet
* Dock-indstillinger

❤️ Håber du finder det sjovt og værdifuldt at bruge denne anime-tegneserie-launcher. Tak for at du bruger den, kommentarer er velkomne!
Anime Launcher er en cool launcher med anime tegneseriemodeller og dejlige sprites
Opdateret
29. sep. 2026

Datasikkerhed

For at du kan beskytte dine data, er det vigtigt at sætte sig ind i, hvordan udviklere indsamler og deler disse data. Databeskyttelses- og sikkerhedsprocedurer kan variere afhængigt af din brug, din region og din alder. Udvikleren har leveret disse oplysninger og kan løbende opdatere dem.
  • Der deles ikke data med tredjeparter
    Få flere oplysninger om, hvordan udviklere angiver, at de deler data
  • Denne app indsamler muligvis disse datatyper
    Kalender, Appaktivitet og 2 andre datatyper
  • Data krypteres under overførsel
  • Data kan ikke slettes

Bedømmelser og anmeldelser

13,1 t anmeldelser

Nyheder

Reduces app's DEX size, improves runtime performance, and minimizes its memory footprint.