Always On Big Night Clock

Inneholder annonserKjøp i appen
Egnethet
Alle
1k+
Nedlastinger
Skjermbilde
Skjermbilde
Skjermbilde
Skjermbilde
Skjermbilde
Skjermbilde
Skjermbilde

Om denne appen

🔥 Always On Big Night Clock – AOD- og AMOLED-skjerm 🔥
Forvandle låseskjermen din til en dristig, vakker og ultraklar nattklokke med Always On Big Night Clock.
Appen vår er designet for AMOLED-skjermer, og holder bare viktige piksler opplyste – og gir en fantastisk Always On Display (AOD)-opplevelse samtidig som den sparer batteri.

📱 Stor. Klar. Alltid synlig.
Enten det er dag eller natt, se tiden umiddelbart uten å berøre telefonen.

🌙 Stor nattklokke – Perfekt for dag og natt
Always On Big Night Clock gjør telefonen din om til en stor digital nattklokke, ideell for:
* Bruk ved sengen
* Skrivebord og kontor
* Nattbordsklokke
* Alltid synlig låseskjermklokke
Med store sifre, høy kontrast og AMOLED-vennlig design forblir tiden lesbar selv i totalt mørke.

Funksjoner i Always On Big Night Clock
⏰ Always On Display (AOD)
* Hold klokken synlig til enhver tid
* Fungerer på låseskjerm og standby-modus
* AMOLED-optimalisert svart bakgrunn for å spare batteri
🕒 Store digitale klokkestiler
* Store, dristige nattklokkefonter
* Minimalistiske og moderne AOD-klokkedesign
* Enkel lesbarhet på avstand
🌙 Automatisk nattmodus
* Demper lysstyrken automatisk i svakt lys
* Komfortabel for øynene om natten
🎨 Tilpasningsalternativer
* Endre klokkestørrelse og -stil
* Tilpass farger og oppsett
* Rent og ryddig utseende på låseskjermen
🔋 Batterivennlig AMOLED-design
* Mesteparten av skjermen forblir svart
* Bare nødvendige piksler forblir aktive
* Bidrar til å redusere strømforbruket på AMOLED-skjermer
📱 Always On Screen / Skjermsparer
* Bruk som nattklokke eller skrivebordsklokke
* Fungerer utmerket som skjermsparer

🚀 Hvorfor velge Always On Big Night Clock?
✔ Perfekt stor nattklokke for bruk ved sengen
✔ Ren og distraksjonsfri Alltid på skjerm
✔ Spesielt designet for AMOLED-telefoner
✔ Enkelt, raskt og brukervennlig grensesnitt
✔ Ingen unødvendig rot – bare tid, tydelig synlig
Telefonen din blir en smart nattklokke som alltid er på, alltid lesbar.

🕒 Vis klokken på skjermen – med et raskt blikk
Med Alltid på stor nattklokke kan du sjekke:
* Tid
* Dato
* Oppdateringer av klokkestil
* Tilpasset tekstalternativ for å legge til din egen tekst
Alt uten å vekke eller låse opp telefonen.

🔐 Nødvendige tillatelser
For å sikre riktig funksjonalitet kan appen be om:
* Tillatelse til å lese telefonstatus
* Tillatelse til å vise overlegg
* Endre systeminnstillinger
* Lese varsler

Merknad for Xiaomi-enheter:
Vennligst aktiver:
Sikkerhetsapp → Tillatelser → Alltid på stor nattklokke →
✔ Tillat «Vis popup-vindu»
✔ Tillat «Vis på låseskjerm»

Oppgrader låseskjermen din i dag
Gjør telefonen din smartere, tydeligere og mer elegant med Alltid på stor nattklokke.
Si farvel til små klokker og rotete låseskjermer, og nyt en dristig, alltid synlig nattklokke bygget for moderne AMOLED-enheter.

⬇ Last ned Always On Big Night Clock nå, og opplev tiden som aldri før!
⬇
Stor nattklokke som alltid er på, med AMOLED-skjerm og låseskjerm AOD
Oppdatert
6. okt. 2026

Datasikkerhet

Sikkerhet starter med en forståelse av hvordan utviklere samler inn og deler dataene dine. Fremgangsmåtene for personvern og datasikkerhet kan variere basert på bruk, region og alder. Utvikleren har oppgitt denne informasjonen og kan oppdatere den over tid.
  • Denne appen kan dele disse datatypene med tredjeparter
    Enhets-ID-er eller andre ID-er
  • Ingen data samles inn
    Finn ut mer om hvordan utviklere deklarerer innsamling
  • Dataene krypteres ved overføring
  • Dataene kan ikke slettes